متن مقاله


دو انتخاب غذایی برای شام فردا پیش روی شماست. هر دو انتخاب را بخوانید و طعمش را زیر زبانتان مزه کنید. انتخاب اول سالاد سبزیجات به همراه تخم مرغ آب‌پز و نان جو و انتخاب دوم یک همبرگر آغشته به پنیر پیتزا به همراه سیب ‌زمینی و نوشابه است. امیدواریم این مطلب را در زمان مناسبی بخوانید وگرنه باید خودتان پاسخ‌گوی آب دهانتان و سر و صدای معده‌تان باشید. قبول دارید که دومین انتخاب همیشه اولویت دارد؟ اصلا همبرگر هم نباشد، یک پیتزای مخصوص با پنیر پیتزای فراوان، پاستا یا حتی لازانیا؛ در مسابقه دو میدانی بین این غذاها قطعا سبزیجات مقامی کسب نخواهد کرد. اما چرا در حال حاضر این سبک غذایی با سبزیجات جزء وعده‌های اصلی قرار می‌گیرد؟

کاهش وزن و تناسب اندام از دلایل اهمیت سبزیجات در رژیم‌های غذایی محسوب می‌شوند. شما هم با اضافه وزن درگیرید و دائما به لقمه‌های غذایی که می‌خورید فکر می‌کنید؟ به عنوان استثنا فردا را بی‌خیال تناسب اندام باشید. ناسلامتی روز جهانی نه به رژیم غذایی است!

پنیر پیتزا

روز جهانی نه به رژیم غذایی با چه هدفی نام‌گذاری شد؟

شاید با خودتان فکر کنید روز جهانی نه به رژیم غذایی از روی شکم‌سیری و خالی بودن تقویم در ماه می (May) نام‌گذاری شده است. اما هدف بزرگی پشت این نام‌گذاری وجود دارد. نه به رژیم غذایی با هدف پذیرش بدن و تنوع شکل بدن و جلوگیری از سخت‌گیری‌های مفرط بر آن جشن گرفته می‌شود؛ چرا که رژیم‌های نامناسب و افراطی نه به پنیر پیتزا و نه به فست‌فود، علاوه بر جسم، اثرات مخربی روی روح و روان افراد می‌گذارند. تحقیقات نشان می‌دهند افرادی که برنامه رژیم غذایی خود را به اتمام می‌رسانند، تنها 10 درصد از وزن بدنشان را از دست می‌دهند و تقریبا همه آن‌ها همان 10 درصد را طی 5 سال آینده مجددا به دست می‌آورند.

اولین بار روز جهانی نه به رژیم غذایی سال 1992 توسط مری ایوانس یانگ در انگلیس رسمیت پیدا کرد. یانگ معتقد بود بهتر است زمانی را که به رژیم غذایی اختصاص می‌دهید صرف ارتقا حرفه‌ خود کنید.

در این روز باید خودتان را بیشتر دوست داشته باشید و چیزی که رسانه‌ها و تبلیغات از اندام ایده‌ال نشان داده‌اند را دور بریزید. پس به مناسبت روز جهانی نه به رژیم غذایی چشمانتان را به روی کالری‌سنج‌ها، ترازو و سبزیجات ببندید و دلی از عزا درآورید.

پیشنهاد غذاهای خوشمزه با پنیر پیتزا برای امروز

خب امیدواریم شما هم با ما هم‌فکر شده باشید و آستین‌هایتان را برای جشن گرفتن روز نه به رژیم غذایی بالا زده باشید. در تصور ما عاشقان پنیر، در طبقه 7 بهشت، سالنی به پنیرهای خوراکی اختصاص داده شده است. جوی‌های پنیر مایع از سبدهای همبرگر می‌گذرند و تمام پیتزاها با پنیر پیتزای کش‌دار آماده شد‌ه‌اند. فکر کنید در طبقه 7 بهشتی ساکن شدید. پیشنهاد ما برای این روز غذاهای فست‌فودی با پنیر است.

1. پیتزای مخصوص خانگی با پنیر پیتزا فراوان:

برای آماده‌سازی این غذا می‌توانید همین حالا سری به کالین‌شاپ بزنید و پنیر پیتزا را سفارش دهید. بسته‌های طلایی پنیر پیتزای کالین از دو ترکیب هیجان‌انگیز موزارلا و چدار آماده شده‌اند و بهترین انتخاب برای کش آمدن پیتزای شما هستند. با در دسترس داشتن پنیر دیگر 90 درصد ماجرا را حل شده بدانید. یک خمیر پیتزای آماده، کمی ژامبون و سس قرمز می‌توانند میزبان جشن امروز باشند.

پنیر پیتزا

2. پاستا با سس آلفردو و پنیر پارمسان:

اگر دلتان برای سس آلفردو تنگ شده و برای تناسب اندامتان با او قطع ارتباط کردید، امروز بهترین فرصت برای آشتی مجدد است. کافیست کمی پنه، فیله مرغ، قارچ، شیر و خامه داشته باشید. اما برگ برنده پاستای امروز چیست؟ پنیر دیپ چدار و کمی پنیر پیتزا را به سس آلفردو اضافه کنید و روی پاستا با پنیر پارمسان تزئیین کنید. شکوه و جلال پاستا آلفردو با پنیر وصف‌نشدنی است. باور کنید.

پاستا

 

3. همبرگر با پنیر دیپ:

احتمالا شما هم در تبلیغات شبکه‌های اجتماعی، همبرگرهای غرق‌شده در پنیر مایع را دیده باشید. فکرش را بکنید. یک همبرگر تپل و خوشمزه را در سس پنیر مخلوط کرده و بعد میل کنید. طعم این همبرگر تا آخرین روزهای عمرتان نیز در خاطرتان خواهد ماند. ما در کالین اولین تولید کننده پنیرهای دیپ هستیم. پس می‌توانید با دست باز سری به فروشگاه آنلاین بزنید و از میان پنیرهای دیپ، طبق سلیقه‌تان بهترین را انتخاب کنید.

دیپ

4. سیب‌زمینی مخصوص با پنیر پیتزا:

سیب‌زمینی از آن موجودات متواضع و فروتن است که نباید گول ظاهرش را بخورید. فرقی نمی‌کند در چه غذایی و چطور مورد استفاده قرار گیرد. هنرنمایی آن زبان‌زد عام و خاص است. اما خود سیب‌زمینی به تنهایی هم می‌تواند یک غذای کامل باشد. چطور؟ سیب‌زمینی را خلال بزرگ کنید. کمی در آب بپزید. داخل یک ظرف به صورت لایه‌ای سیب زمینی، پنیر پیتزا و ژامبون بریزید و به مدت 10 دقیقه داخل فر یا ماکروفر قرار دهید. 1 دقیقه قبل از تمام شدن مدت زمان، پنیر دیپ گودا و پارمسان را به سینی سیب‌زمینی مخصوص اضافه کنید و بگذارید در جان این غذا حل شوند. مطمئنی باشید این غذا هیچ دست کمی از پیتزا و پاستا و همبرگر ندارد.

روز جهانی نه به رژیم غذایی مبارک

ما در کالین تلاش می‌کنیم تا محصولات لبنی را با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار دهیم. از شما دعوت می‌کنیم سری به فروشگاه بزنید و برای فردا و به مناسبت روز جهانی نه به رژیم از محصولات ما خریداری کنید. انواع پنیرهای طبیعی و پنیرهای پروسس در فروشگاه  آنلاین موجود و منتظر هنرنمایی در خانه‌های شما هستند. یک روز را بی‌خیال رژیم غذایی باشید.

 

 
پنیر دیپ چدار
پنیر دیپ چدار ۱۰۰ گرم
پنیر پارمسان طبیعی ۲۰۰ گرم
پنیر خامه‌ای
پنیر خامه‌ای ۸۰۰ گرم
پنیر دیپ گورگونزولا
پنیر دیپ گورگونزولا ۸۰۰ گرم