رویداد, وبلاگ کالین

روز عاشقان پنیر در کالین

عاشقان پنیر خرید محصولات کالین

پنیر آن‌قدر خوراکی همه‌کاره و خوشمزه‌ای است که عاشقان زیادی دارد. این ماده لبنی ۷۰۰۰ سال پیش به طور اتفاقی کشف شده است. در آن زمان چوپان‌ها از شکمبه بزها برای ذخیره و انتقال شیر استفاده می‌کردند. نور آفتاب و آنزیم‌های موجود داخل شکمبه باعث تولید پنیر می‌شد و چوپان‌ها هم بدون اینکه چیزی از این ماده بدانند، آن را می‌خوردند. انسان‌های نخستین آن‌قدر عاشق پنیر بودند که فرایند ساخت پنیر را روی سنگ هک کردند. بعدا یک روز مخصوص هم برای عاشقان پنیر در تقویم ثبت شد. ما هم این عشق را از نیاکانمان به ارث بردیم و سعی کردیم این روز رو جشن بگیریم.

روز عاشقان پنیر از کجا آمده است؟

پنیر آن‌قدر خوراکی خوشمزه‌ و توانایی است که عاشقان آن حق دارند روز به‌خصوصی برای خودشان داشته باشند. در واقع فلسفه روز عاشقان پنیر این است که عاشقان پنیر پنیرهای مختلف را امتحان می‌کنند. حتی کسانی هم که عاشق پنیر نیستند، می‌توانند در این روز با پنیر موردعلاقه‌شان غذا یا میان‌وعده خوشمزه درست کنند و پنیرهای جدید را امتحان کنند.

روز عاشقان پنیر را چگونه جشن بگیریم؟

اگر مثل ما عاشق پنیر باشید، برای این روز غذاها و کارهای هیجان‌انگیزی به ذهنتان می‌رسد. مثلا می‌توانید یک همبرگر یا پیتزای پرپنیر درست کنید، با پنیر چدار یا گودای طبیعی میز مزه بچینید یا این روز با چیپس و پنیر ساده جشن بگیرید. ما در کالین برای اینکه عشق پنیر را گسترش بدهیم و شما را با انواع پنیرهایمان آشنا کنیم، ویدئوی زیر را آماده کردیم.

عاشقان پنیر

یک مهمانی خانوادگی یا دوستانه این جشن را کامل‌تر می‌کند. یک مهمانی ترتیب بدهید و از بین غذاهای وبلاگ کالین یکی را انتخاب کنید. پاستا با پنیر گودا و دیپ مرغ و پنیر گزینه‌های خوبی برای این مهمانی هستند. می‌توانید سری هم به وبلاگ کالین بزنید تا با حقایق بیشتری راجع به پنیر آشنا شوید. ما در وبلاگ‌ کالین در مورد پنیرهای طبیعی، چاقوهای سرو پنیر و انواع پنیرها صحبت کردیم.

جشن عاشقان پنیر با میز مزه

در روز عاشقان پنیر نباید از میز مزه غافل شوید. اگر صفحه اینستاگرام کالین را دنبال کنید، می‌توانید با انواع میز مزه آشنا بشوید. در این صفحه با پنیر لبنه، سبزیجات و آجیل سینی‌های مزه مختلف درست کردیم. میز مزه با خوراکی‌های موردعلاقه‌تان و پنیر پر می‌شود. آجیل، میوه‌‌ها و سبزی‌های فصل، ژامبون، سوسیس و حمص در میز مزه طرفداران زیادی دارند. انواع پنیرها را هم می‌توانید در میز مزه بگذارید. پنیر چدار و امنتالر از محبوب‌ترین پنیرهای میز مزه هستند. پنیر موزارلای تازه هم گزینه‌های خوبی برای میز مزه هستند. این روز را به هر روشی که جشن می‌گیرید، فراموش نکنید که پنیرهای کالین را حتما امتحان کنید؛ چون ما پنیرها را براساس دستورالعمل اصلی‌شان درست می‌کنیم و پنیرهای متنوعی هم تولید می‌کنیم.

بازگشت بە لیست
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها