متن مقاله


سوخاری‌ها، یکی از محبوب‌ترین غذاهای فست فودی هستند. یکی از انواع سوخاری‌ها که در کنار مرغ سوخاری، قارچ سوخاری و … طرفداران مخصوص خود را دارد، سیب­‌زمینی سوخاری است. درست کردن این غذای جذاب بسیار ساده است. بهترین گزینه برای استفاده در کنار سوخاری­‌ها پنیر دیپ است. پنیر دیپ نوعی پنیر با درجه‌ی ذوب پایین است که با کمی حرارت دیدن به حالت مایع در می‌آید. بنابراین می‌توان گفت پنیر دیپ نوعی پنیر مایع است.

مواد لازم

طرز تهیه سیب زمینی سوخاری

برای درست کردن این غذای محبوب راه درازی در پیش نداریم. کافی است ابتدا سیب‌­زمینی‌ها را با اندازه‌ی دلخواه برش زده و در آب بر روی گاز قرار دهیم. پس از اینکه آب کمی جوشید ، سیب‌زمینی­‌ها را آبکش نمایید. سیب‌زمینی­‌ها نباید نرم شوند. در این مرحله اجازه دهید سیب زمینی­‌ها خنک شوند و به سراغ درست کردن مواد برای سوخاری کردن آن­ها بروید.

در یک ظرف سه عدد تخم مرغ را به همراه سه قاشق غذا خوری شیر ترکیب نمایید. در یک ظرف دیگر پودر سوخاری را به همراه ادویه‌های مورد علاقه‌تان ترکیب کنید. سیب‌­زمینی­‌ها را درون تخم مرغ زده و سپس داخل پودر سوخاری بغلتانید.

بعد از اینکه تمام سیب­‌زمینی­‌ها را به مواد آغشته کردید اجازه دهید به مدت یک ساعت در یخچال استراحت کنند. سپس درون روغن سرخ کردنی آن‌ها را سرخ کنید. سیب‌زمینی سوخاری‌های ما آماده است.

برند کالین، از ابتدای کار خود  با هدف تولید پنیر هایی که نزدیک ترین طعم و بو را به پنیر های اصیل هر کشوری داشته باشد، فعالیت خود را آغاز نموده است. پنیرهای ساخت کالین طی فرآیندی طبیعی در مدت زمان های مورد نیاز هر پنیر (بین 3 تا 8 ماه) در انبار های ویژه نگه داری می شوند و سپس در بسته بندی هایی 200 گرمی به بازار ارائه می شود. با توجه به این موضوع شما به راحتی می توانید انواع پنیرهای طبیعی ما را از نمایندگی های فروش دریافت نموده و طعم هر یک را امتحان کنید.

 
پنیر دیپ گورگونزولا ۸۰۰ گرم
کره حیوانی
کره حیوانی آلوفویل ۱۰ گرم
کره حیوانی
کره حیوانی آلوفویل ۱۰۰ گرم
پارمسان پودری
پنیر پارمسان طبیعی پودری ۱ کیلوگرم