داستان کالین

شرکت درین پودر، با نام آشنای لبنیات کالین،  مسئولیت اجتماعی خود را در سال ۱۳۸۰ با هدف تولید محصولات لبنی سالم و نوآوری در این محصولات آغاز کرد و در ابتدای این راه اولین تولیدکننده کره‌های حیوانی بسته‌بندی لقب گرفت. امروز، این شرکت توانسته با افزایش دانش روز افزون خود لبنیات مختلفی را به سبد غذایی ایرانیان اضافه کند و به عنوان یک یار همیشگی در سفره‌های مردمان خون‌گرم کشور عزیزمان ایران باشد. حال این پیشروی در صنعت لبنیات، کالین را به نقطه‌ای رسانده که همواره در هر زمانی به دنبال افزودن محصولاتی مدرن هماهنگ با بازارهای جهانی و با بالاترین سطح نوآوری است. یکی از اصلی‌ترین آرمان‌های ما در کالین همین امر است و تمامی پرسنل این مجموعه نیز به این امر پایبند هستند و می‌کوشند که در عین سلامت بالاترین تراز کیفیتی را برای خریداران محصولات فراهم کنند. در حال حاضر، در سبد غذایی فرآوری شده کالین می‌توانید انواع لبنیات از جمله پنیر، خامه، کره و پودرهای خوراکی را ببینید که در بالاترین سطح کیفیت و سلامت با دستگاه‌هایی مدرن در محل کارخانه تولید می‌شود. 

نام کالین در زبان کردی به معنای دختری جوان با مو و روی روشن است.

با کالین مزه‌های زندگی‌ات را عوض کن

ما به سلامتی و مزه‌های زندگی شما فکر می‌کنیم.

۲۲
حضور نمایندگی‌های کالین در ۲۲ استان کشور
۳۴۷
حضور کالین در ۳۴۷ شهرستان
۲۶
نمایندگی کالین در کل کشور
۴
نماینده مستقیم در کل کشور
پخش ویدیو

پنیرهای طبیعی کالین

یکی از محصولات شاخص کالین، پنیرهای طبیعی هستند. این پنیرها عطر و طعم منحصربه‌فردی دارند. در این ویدئو مراحل آماده سازی پنیرهای طبیعی را می‌بینید.

پخش ویدیو

پنیرهای پروسس کالین

پنیرهای پروسس کالین از ترکیبی از پنیرهای طبیعی درست می‌شوند و طعم‌های محدودی دارند. این پنیرها بیشتر در پیتزا استفاده می‌شوند.

زیرمجموعه های شرکت درین پودر