درباره محصولات

در حال حاضر، انواع پنیرهای پروسس و طبیعی، پنیر پیتزا و تاپینگ، پنیر صبحانه، خامه، کره و پودر پنیر محصولات کالین هستند.

پنیرهای طبیعی کالین هیچ‌گونه مواد نگهدارنده ندارند و دوره رسیدگی را به طور کامل طی می‌کنند. این پنیرها مواد طعم‌دهنده ندارند.

پنیرهای پروسس کالین انواع مختلفی دارند. در پنیرهای پروسس کالین از نشاسته استفاده نشده است. پنیرهای پروسس کالین با پنیر اولیه بیشتر و کره حیوانی درست می‌شوند.

تفاوت پنیر پروسس و طبیعی به بافت، طعم و بو، فرایند تولید و مزه پنیرها مربوط می‌شود. می‌توانید اطلاعات کامل این پنیرها در مطلب تفاوت پنیرهای پروسس و طبیعی بخوانید.

درباره خرید

محصولات کالین را می‌توانید به صورت اینترنتی از بخش فروشگاه سایت خریداری کنید. این محصولات از دیجی‌کالا، اسنپ مارکت، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و فروشگاه‌های پروتئینی قابل خرید هستند.

فعلا ارسال مستقیم محصولات کالین فقط در شهر تهران انجام می‌شود. برای اطلاع از نمایندگان فروش در نقاط دیگر به صفحه نمایندگان مراجعه کنید.

در صورتی که در مورد خرید محصولات و نگهداری آنها سوالی دارید، می‌توانید در ساعات اداری با شماره تماس ۰۲۱۶۵۴۳۵۰۴۲ و داخلی ۳۰۸ تماس بگیرید. همچنین می‌توانید عکس یا فیلم محصول را به شماره واتس‌ اپ ۰۹۳۳۵۵۹۵۴۴۰ ارسال کنید.

وارد سایت کالین شوید. روی گزینه سفارش های من کلیک کنید. در این قسمت با کلیک روی جزییات می‌توانید سفارش خود را ببینید. همچنین می‌توانید در ساعت‌های اداری از شنبه تا پنجشنبه با شماره ۰۲۱۲۲۶۵۸۵۵۹ داخلی ۲۱۰ تماس بگیرید و یا به آدرس [email protected] ایمیل ارسال نمایید.

مدت زمان تحویل کالا به مشتریان حداکثر ۴۸ ساعت کاری است.

محصولات خریداری شده از طریق پیک در داخل شهر تهران ارسال می‌شوند. در حال حاضر امکان خرید برای شهرهای دیگر وجود ندارد.

خرید محصولات و پرداخت وجه، به صورت پرداخت اینترنتی خواهد بود. برای پرداخت اینترنتی به شماره کارت (شماره ۱۶ رقمی روی عابر بانک)، رمز پویا، CVV2 و تاریخ انقضای کارت نیاز خواهید داشت.

از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ عصر.

به منظور تکریم حقوق مصرف‌کننده و رسیدگی به شکایات مشتریان گرامی برای بهبود هر چه بیشتر مجموعه،مشتریان می‌توانند به یکی از روش‌های زیر شکایات خود را به شرکت اعلام نمایند:

  • ثبت ازطریق وب سایت با مراجعه به سایت کالین و قسمت تماس با ما به آدرس calindairy.com/تماس-با-ما
  • تماس با شماره ۰۲۱۶۵۴۳۵۰۴۲ داخلی ۳۰۸
  • ارسال ایمیل به آدرس [email protected]

چطور در کالین سفارش خود را ثبت کنم؟

در حال حاضر خدمات فروش محصولات کالین فقط برای شهر تهران امکان‌پذیر است. برای ثبت سفارش ویدیوی زیر را ببینید.

  • هزینه ارسال به تمامی مناطق تهران ۱۰۰.۰۰۰ تومان و خریدهای بالای ۱,۰۰۰.۰۰۰ تومان رایگان است.
  • در حال حاضر ارسال محصولات فقط برای شهر تهران امکان‌پذیر است.