حریم خصوصی

شرکت درین پودر با نام آشنای کالین برای حریم شخصی کاربران احترام قائل است. به همین دلیل هنگام ثبت نظر و خرید محصولات کالین از کاربران درخواست می‌کند تا برخی از اطلاعاتشان مثل نام و نام خانوادگی، پست الکترونیکی و آدرس وبسایتشان را در اختیار ما قرار دهند. در مقابل، کالین هم همواره خدماتی امن و مطمئن به کاربرانش می‌دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و کلیه فعالیت‌های کالین قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک انجام می‌شود.

لازم به ذکر است که آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، شرکت کالین جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و کالین تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد. کالین برای اطلاع‌رسانی درباره محصولات جدید، اخبار و محصولات ویژه از ایمیل و شماره همراه افراد استفاده می‌کند. در صورتی که مشتریان کالین تمایلی به دریافت ایمیل و پیامک از طریق ایمیل نداشتند، می‌توانند عضویتشان را در خبرنامه لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.