متن مقاله


دومین دوره از ورکشاپ پرورش گیاه و گل کالین در مجتمع تجاری پالادیوم در تاریخ 1399/7/18 برگزار شد. با توجه به مطالب ارائه شده در ورکشاپ اول، در این جلسه، به بررسی مفاهیم پیشرفته‌تر در زمینه پرورش گل و گیاه پرداختیم.

ورکشاپ پرورش گل و گیاه

همه ی ما از اهمیت و تاثیر طبیعت در احوالات خود با خبریم. با توجه به اینکه به دلیل شرایط خاص موجود، زندگی همگی محدود به محیط خانه شده و از طبیعت دور مانده ایم، بر آن شدیم تا در راستای مسئولیت اجتماعی خود، با برگزاری ورکشاپ پرورش گیاه و گل طبیعت را میهمان خانه‌های شما کنیم.

ورکشاپ پرورش گل و گیاه

در این جلسه بر روی موضوعات مهمی همچون آب‌دهی، نور، نگهداری و نیازهای غذایی بحث شده و شرکت کنندگان در روندی عملی به یادگیری مباحثی از جمله قلم برگ، قلم ساقه، رانر گیری، تقسیم بوته، تقسیم ریزوم استاندارد، کاشت و تعویض گلدان، قلمه چوبی  و علفی، جوان سازی و ریشه ریزی و … پرداختند.

ورکشاپ پرورش گل و گیاه

این ورکشاپ در طی 5 جلسه ی یک ساعته برگزار شد و نیروهای اجرایی ما، با رعایت و اجرای پروتکل‌های بهداشتی، محیط امنی را برای شرکت کنندگان فراهم نمودند. لازم به ذکر است ورکشاپ پرورش گیاه و گل کالین همچنان ادامه دارند. اگر از ساکنین تهران هستید، می‌توانید در برنامه های آتی در کنار ما باشید.

زمان برگزاری ورکشاپ پرورش گیاه و گل آتی:

18 آبان ساعت 13 الی 22

1 آذر ساعت 13 الی 22

کالین برگزارکننده ورکشاپ گیاه و گل

کالین تولیدکننده محصولات لبنی با بالاترین سطح کیفی است. ما با حدود 20 سال سابقه تولید پنیر، کره و خامه توانسته‌ایم سهم بزرگی در سبد خانوار به دست بیاوریم. در حال حاضر محصولات کالین را می‌توان به سه دسته کلی پنیر، کره و خامه تقسیم کرد. خانواده پنیرها در گروه پنیرهای طبیعی و پروسس در کالین تولید می‌شوند.

ما 5 پنیر طبیعی در طعم‌های گورگونزولا، امنتالر، چدار، گودا و پارمسان تولید می‌کنیم. این پنیر با گذشت زمان‌های بین 3 تا 8 ماه در انبار پنیر به بافت و طعم اصیلشان نزدیک می‌شوند پنیرهای پروسس ما خانواده بزرگتری را به خودشان اختصاص می‌دهند. برای مثال پنیر موزارلا تازه و پیتزا، ورقه‌ای و دیپ در گروه پنیرهای پروسس و فرآوری‌شده طرفداران زیادی دارند.

ما اولین تولید کننده کره حیوانی در کشور بوده‌ایم. تمام تلاش ما این است که بتوانیم محصولات با کیفیت را تولید کنیم و ذائقه شما را بهبود بخشیم. در خانواده خامه‌های صبحانه نیز، خامه شکلاتی، عسلی و ساده تولید می‌کنیم.

تمام وعده‌های غذایی با کالین

صبحانه باشد یا عصرانه، وعده غذایی اصلی باشد یا میان وعده، میز مزه باشد یا شام و ناهار، کالین می‌تواند نقش بزرگی در تغذیه شما ایفا کند. برای خرید محصولات کالین می‌توانید سری به نمایندگی‌های حضوری ما بزنید. همچنین اگر دوست دارید خرید آنلاین داشته باشید، روی کالین شاپ حساب کنید.

در همین رابطه  از ورکشاپ پرورش گیاه و گل بخوانید:

دوره اول ورکشاپ پرورش گل و گیاه

 
خرید پنیر پروسس مخلوط موزارلا چدار
پنیر پروسس مخلوط موزارلا چدار (طلایی) ۴۵۰ گرم
پنیر کبابی (هالومی)
پنیر کبابی (هالومی)400گرم
پنیر خامه‌ای
پنیر خامه‌ای ۱۰۰ گرم
شیر خشک
شیر خشک ۳۵۰ گرم