متن مقاله


دومین دوره از ورکشاپ پرورش گل و گیاه کالین در مجتمع تجاری پالادیوم در تاریخ 1399/7/18 برگزار شد. با توجه به مطالب ارائه شده در ورکشاپ اول، در این جلسه، به بررسی مفاهیم پیشرفته تر در زمینه ی پرورش گل و گیاه پرداختیم.

ورکشاپ پرورش گل و گیاه

همه ی ما از اهمیت و تاثیر طبیعت در احوالات خود با خبریم. با توجه به اینکه به دلیل شرایط خاص موجود، زندگی همگی محدود به محیط خانه شده و از طبیعت دور مانده ایم، بر آن شدیم تا در راستای مسئولیت اجتماعی خود، با برگزاری ورکشاپ هایی در زمینه ی پرورش گل و گیاه، طبیعت را میهمان خانه های شما کنیم.

ورکشاپ پرورش گل و گیاه

در این جلسه بر روی موضوعات مهمی همچون آب دهی، نور، نگهداری و نیازهای غذایی بحث شده و شرکت کنندگان در روندی عملی به یادگیری مباحثی از جمله قلم برگ، قلم ساقه، رانر گیری، تقسیم بوته، تقسیم ریزوم استاندارد، کاشت و تعویض گلدان، قلمه چوبی  و علفی، جوان سازی و ریشه ریزی و … پرداختند.

ورکشاپ پرورش گل و گیاه

این ورکشاپ در طی 5 جلسه ی یک ساعته برگزار شده و نیروهای اجرایی ما، با رعایت و اجرای پروتکل های بهداشتی، محیط امنی را برای شرکت کنندگان فراهم نمودند. لازم به ذکر است ورک شاپ های پرورش گل و گیاه کالین همچنان ادامه دارند. اگر از ساکنین تهران هستید، می توانید در برنامه های آتی در کنار ما باشید.

زمان برگزاری ورکشاپ‌های آتی:

18 آبان ساعت 13 الی 22

1 آذر ساعت 13 الی 22

 

 

در همین رابطه بخوانید:

دوره اول ورکشاپ پرورش گل و گیاه

 
کره حیوانی سفید ۲۵ کیلوگرم
پنیر موزارلا کاپی
پنیر موزارلا رنده شده مخلوط چدار -کاپ ۱ کیلوگرم
پنیر خامه‌ای ۳۰ گرم
پنیر پارمسان طبیعی ۲۰۰ گرم