متن مقاله


اولین دوره از ورکشاپ پرورش گل و گیاه کالین در مجتمع پالادیوم در تاریخ 99/7/12 برگزار شد. در این ورکشاپ، با هدف به انجام رساندن بخشی از مسئولیت اجتماعی برند خود، در کنار شما عزیزان به بررسی پرورش صحیح انواع مختلفی از گل ها و گیاهان پرداختیم.

ورکشاپ گل و گیاه

با توجه به اینکه این روزها فعالیت های مسافرتی و تفریحی محدود شده و افراد بسیاری به اجبار زمان خود را در خانه می گذارنند، بر آن شدیم تا با آموزش پرورش گل و گیاه در منزل، طبیعت را به خانه آوریم.

این ورکشاپ در بین ساعات 13 الی 22 برگزار شده و افراد در غالب گروه‌هایی 4 الی 8 نفره زیر نظر مربی مجرب، به بررسی مفاهیم اصلی و بنیادین پرورش گیاهان پرداختند. همچنین این فرصت برای عزیزان فراهم شد تا بتوانند با دستان خود بذری نو بکارند و یا گیاه مورد علاقه‌ی خود را قلمه بزنند. در انتهای جلسات نیز هدایایی به افراد شرکت کننده اهدا شد.

ورکشاپ گل و گیاه

با توجه به شرایط خاص کرونا در این روزها، تیم اجرایی ما تلاش مضاعف خود را در راستای رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی به جا آورد. توزیع ماسک و الکل، فضایی ایمن و محافظت شده‌ای را به وجود آورد تا حضار با خیالی آسوده دقایقی را، به دور از دنیای پر استرس امروزی بگذرانند.

ورکشاپ گل و گیاه

لازم به ذکر است که ورکشاپ‌های پرورش گل و گیاهان همچنان ادامه دارند. در هر یک از این جلسات سعی ما بر این است تا مفاهیم جدیدی را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. اگر ساکن تهران هستید، می‌توانید شما هم به صورت رایگان در ورکشاپ‌های بعدی به ما بیپوندید.

زمان برگزاری ورکشاپ‌های آتی:

  • 27 مهر از ساعت 13 الی 22
  • 18 آبان ساعت 13 الی 22
  • 1 آذر ساعت 13 الی 22
 
کره گیاهی
کره گیاهی آلوفویل دلکام ۲۵۰ گرم
کره گیاهی
کره گیاهی آلوفویل دلکام ۱۰۰ گرم
خامه
خامه پاستوریزه ۱۰۰ گرم
پنیر ورقه ای چیزبرگر گودا ۱۸۰ گرم