متن مقاله


اولین دوره از ورکشاپ پرورش گل و گیاه کالین در مجتمع پالادیوم در تاریخ 99/7/12 برگزار شد. در این ورکشاپ پرورش گل و گیاه، با هدف به انجام رساندن بخشی از مسئولیت اجتماعی برند خود، در کنار شما عزیزان به بررسی پرورش صحیح انواع مختلفی از گل‌ها و گیاهان پرداختیم.

ورکشاپ گل و گیاه

با توجه به اینکه این روزها فعالیت های مسافرتی و تفریحی محدود شده و افراد بسیاری به اجبار زمان خود را در خانه می‌گذارنند، بر آن شدیم تا با آموزش پرورش گل و گیاه در منزل، طبیعت را به خانه آوریم.

این ورکشاپ پرورش گل و گیاه در بین ساعات 13 الی 22 برگزار شده و افراد در غالب گروه‌هایی 4 الی 8 نفره زیر نظر مربی مجرب، به بررسی مفاهیم اصلی و بنیادین پرورش گیاهان پرداختند. همچنین این فرصت برای عزیزان فراهم شد تا بتوانند با دستان خود بذری نو بکارند و یا گیاه مورد علاقه‌ی خود را قلمه بزنند. در انتهای جلسات نیز هدایایی به افراد شرکت کننده اهدا شد.

ورکشاپ گل و گیاه

با توجه به شرایط خاص کرونا در این روزها، تیم اجرایی ما تلاش مضاعف خود را در راستای رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی به جا آورد. توزیع ماسک و الکل، فضایی ایمن و محافظت شده‌ای را به وجود آورد تا حضار با خیالی آسوده دقایقی را، به دور از دنیای پر استرس امروزی بگذرانند.

ورکشاپ گل و گیاه

لازم به ذکر است که ورکشاپ پرورش گل و گیاهان همچنان ادامه دارند. در هر یک از این جلسات سعی ما بر این است تا مفاهیم جدیدی را به اطلاع شما عزیزان برسانیم. اگر ساکن تهران هستید، می‌توانید شما هم به صورت رایگان در ورکشاپ‌های بعدی به ما بیپوندید.

زمان برگزاری ورکشاپ پرورش گل و گیاه آتی:

  • 27 مهر از ساعت 13 الی 22
  • 18 آبان ساعت 13 الی 22
  • 1 آذر ساعت 13 الی 22

کالین، بهترین انتخاب برای شما

کالین با 20 سال سابقه تهیه و تولید محصولات لبنی حالا در سبد بسیاری از خانوارها وجود دارد. 5 نوع پنیر طبیعی در انبارهای کالین نگهداری می‌شوند تا بافت و طعم فوق‌العاده‌ای شبیه به طعم واقعی و اصیل آن را به دست آورند. پنیر پارمسان، چدار، گورگونزولا، امنتالر و گودا از محصولات لبنی کارخانه کالین محسوب می‌شوند. البته که کالین تنها تولیدکننده پنیر طبیعی نیست. انواع پنیر پروسس شامل پنیرهای دیپ، صبحانه، ورقه‌ای و خامه‌ای در کالین تولید می‌شوند.

برای خرید محصولات کالین می‌توانید به نمایندگی‌های حضوری ما سری بزنید. اگر دوست دارید خرید آنلاین داشته باشید، ما در کالین‌شاپ منتظر شما هستیم. تمام محصولات کالین در فروشگاه مجازی ما حضور دارند.

همراهی شما افتخار ماست.

 
پنیر ورقه‌ای چیزبرگر گودا
پنیر ورقه‌ای چیزبرگر گودا ۱۸۰ گرم
کره حیوانی فرمسیل
کره حیوانی فرمسیل ۲۰ گرم
پنیر گودا طبیعی
پنیر گودا طبیعی قرص 10 کیلوگرم
کره گیاهی فرمسیل دلکام
کره گیاهی فرمسیل دلکام ۱۵ گرم