متن مقاله


تا به حال در ورکشاپ پرورش گل و گیاه شرکت کرده‌اید؟ در زندگی ماشینی و پر از استرس امروز، به ویژه با سبک زندگی شهری در آپارتمان‌های كوچک كه به معضل بزرگ سرگرمی در شبكه‌های اجتماعی نیز مزین شده‌اند، قطعا داشتن مجموعه‌ای متناسب از گل و گیاه در محل كار و زندگی علاوه بر ایجاد زیبایی و طراوت و سرسبزی، می‌تواند آرامش روحی لذت بخشی را نیز به همراه داشته باشد.

در یک ورکشاپ پرورش گل و گیاه شما با موجود زنده‌ای سرو كار دارید كه رشد می‌كند و نسبت به متغیرهای محیطی (سرما گرما رطوبت نور و حتی صدا و …) حساس است، نیاز به توجه و مراقبت دارد و در اثر كمبود و بی‌توجهی و یا تامین نبودن شرایط مورد نیاز، واكنش نشان می‌دهد (پژمرده می‌شود،شكل و رنگ برگ‌ها و ساقه‌ها و … تغییر می‌كند.) و حتی در صورت تداوم بی‌توجهی و عدم تامین شرایط مناسب (كه می‌تواند ناشی از بی‌اطلاعی ما باشد) از بین می‌رود.

اما اگر شرایط نگهداری از آن‌ها را بدانیم و با دقت مراقبشان باشیم، رشد می‌كنند، زیبا می‌شوند، گل می‌دهند و در هر مرحله از رشد و نمو، به شما احساس شادی و موفقیت می‌دهند. احساسی كه مانند یک پیروزی است و لذت خاصی دارد.

ورکشاپ گل و گیاه 2

برگزاری ورکشاپ پرورش گل و گیاه در کالین

در همین راستا، این روزهایی که حال جهان حال خوشی نیست، کالین به عنوان مسئولیت اجتماعی خود، تصمیم گرفته است تا در اقدامی مشارکتی در کنار مردم، از طریق برگزاری ورکشاپ پرورش گل و گیاه با محوریت موضوع گل و گیاه با حمایت مجموعه پالادیوم، کمی حال خوب بسازد. یکی از پیشنهادهای ما، پناه بردن به شفادهنده‌ی سبز است.

اگر ساکن تهران هستید، می توانید شما هم به صورت رایگان در این ورکشاپ‌ پرورش گل و گیاه حضور داشته باشید. با حضور و مشارکت در این ورکشاپ‌ پرورش گل و گیاه، تمامی مراحل کاشت و به ثمر رساندن یک گیاه از بررسی خاک و شرایط کاشت گرفته تا آب رسانی و نور مناسب و … آموزش داده می‌شود. ثبت نام در تاریخ‌های اعلام شده به صورت حضوری امکان پذیر بوده و سعی ما بر این است تا با رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی در کنار هم مراقب خود و دنیای پیرامونمان باشیم.

ورکشاپ گل و گیاه

اطلاعات ورکشاپ پرورش گل و گیاه:

آموزش‌های ارائه شده در ورکشاپ پرورش گل و گیاه توسط یک تیم کاملا حرفه‌ای در زمینه‌ی پرورش گل و گیاه در طبقه سوم مرکز تجاری پالادیوم در بخش فودکورت صورت می‌گیرد.

زمان برگزاری ورکشاپ پرورش گل و گیاه:

  • 12 مهر 99 از ساعت 13 الی 22
  • 27 مهر 99 از ساعت 13 الی 22
  • 18 آبان 99 ساعت 13 الی 22
  • 1 آذر 99 ساعت 13 الی 22

از کالین بیشتر بدانید

کارخانه محصولات لبنی کالین، اولین تولیدکننده کره حیوانی در کشور محسوب می‌شود. کالین در طول 20 سال تجربه تولید توانسته 5 نوع پنیر طبیعی در بالاترین کیفیت و نزدیک‌ترین طعم و بو به پنیر اصیل را تولید کند. پنیر گودا، چدار، پارمسان، امنتالر و گورگونزولا از پنیرهای تولیدی کارخانه کالین محسوب می‌شوند. همچنین انواع پنیرهای پروسس شامل تست ورقه‌ای گودا و چدار، پنیر پیتزا کش دار، موزارلا تازه گیس، پیچ، مدادی و توپی و پنیرهای دیپ چدار و گودا در کارخانه کالین تولید می‌شوند. برای وعده‌های صبحانه نیز می‌توانید روی کالین حساب کنید. چطور؟ پنیر صبحانه، پنیر خامه‌ای، خامه شکلاتی، عسلی و ساده نیز از دیگر محصولات کالین محسوب می‌شوند.

تا به حال طعم محصولات لبنی کالین را چشیده‌اید؟

برای خرید محصولات می‌توانید سری به نمایندگی‌های فروش حضوری بزنید. اگر دوست دارید، خرید آنلاین داشته باشید هم می‌توانید به فروشگاه مجازی کالین شاپ مراجعه کنید.

در فروشگاه‌ مجازی کالین منتظر خرید شما هستیم.

از مقالات کالین بیشتر بخوانید:

5 خاصیت کره حیوانی که نمی‌دانید

5 پنیر طبیعی کالین را بشناسید

5 تفاوت اصلی پنیر پروسس و طبیعی را بشناسید

طرز تهیه پاستا پنه با سس آلفردو به سبک کالین

طرز تهیه فتوچینی با گوشت و پنیر کالین 

 
پنیر ورقه‌ای تست گودا
پنیر ورقه‌ای تست گودا ۳۶۰۰ گرم
پنیر خامه‌ای
پنیر خامه‌ای ۳۰ گرم
پنیر امنتالر طبیعی
پنیر امنتالر طبیعی قرص ۱۰ کیلوگرم
کره گیاهی فرمسیل ۱۵ گرم
کره گیاهی فرمسیل ۱۵ گرم (پک ۸ عددی)