متن مقاله


تا به حال چیپس پاستا با دیپ پارمسان با قارچ را امتحان کرده‌اید؟ معمولا هنگام تماشای فوتبال، سریال یا فیلم مورد علاقه‌تان چه خوراکی را انتخاب می‌کنید؟ چیپس، پفک، چای و قهوه؟ به پیشنهاد ما فکر کنید. چیپس پاستا با دیپ پارمسان و قارچ! ترکیبی از پاستای برشته شده در اعماق دیپ پارمسان و قارچ همان‌ چیزی است که می‌تواند یک مهمانی به یاد ماندنی برای اعضای بدنتان فراهم کند. فقط کافیست یک بار طعم این غذا را بچشید تا شما هم مثل ما شیفته آن شوید.

مواد لازم برای تهیه چیپس پاستای یکنفره چیست؟

  • پاستا پنه: 200 گرم
  • پنیر دیپ پارمسان و قارچ: 100 گرم
  • روغن زیتون: 3 قاشق غذاخوری
  • نمک، فلفل، آویشن و پودر سیر: به اندازه دلخواه

برای تهیه چیپس پاستا با دیپ پارمسان و قارچ ابتدا باید، دیپ را آماده کنید. برای این پنیر دیپ نیازی به آشپزی نیست. کافیست سری به فروشگاه‌های نمایندگی حضوری ما در شهر بزنید یا از فروشگاه مجازی ما در کالین شاپ خرید کنید. حالا با خیال راحت برای آماده‌سازی باقی ماجرا اقدام نمایید.

طرز تهیه چیپس پاستا با دیپ پارمسان و قارچ

ظرفی را تا نیمه آب، کمی نمک و روغن بریزید و روی شعله قرار دهید. به محض جوش آمدن آب، پاستا پنه را به آن اضافه کنید. در این مرحله 6 تا 8 دقیقه پاستاها را در داخل آب جوش نگه دارید تا نرم شوند. حالا آن‌ها را آبکشی کرده و روی یک سطح صاف بریزید.

در این مرحله فر را روشن کرده و در دمای 180 درجه سانتی‌گراد قرار دهید تا گرم شود. پاستاها را روی سینی فر ریخته ادویه‌ها را به آن‌ها اضافه کرده و به آرامی هم بزنید تا طعمشان یکسان شود.

حالا در این مرحله از تهیه چیپس پاستا با دیپ پارمسان و قارچ، پاستاها را به مدت 10 دقیقه داخل فر قرار دهید. اگر فر ندارید از ماکروفر یا گاز برای سرخ‌کردن پاستا کمک بگیرید.

چیپس پاستا با دیپ پارمسان و قارچ

در این فاصله پنیر دیپ پارمسان و قارچ کالین را روی حرارت غیر مستقیم گرم کرده و منتظر آماده شدن چیپس پاستاها باشید.

نوش جان چیپس پاستا با دیپ پارمسان و قارچ شما آماده است.

حالا می‌توانید پاستاها را داخل دیپ فرو کرده و از این طعم بی‌نظیر چیپس پاستا با دیپ پارمسان و قارچ لذت ببرید.

با پنیر دیپ پارمسان و قارچ کالین آشنا شوید

چیپس پاستا با دیپ پارمسان و قارچ

ما در کالین بعد از موفقیت در تولید پنیرهای دیپ چدار، گودا و گورگونزولا، اقدام به تولید محصول دیپ دیگری کردیم. دیپ پارمسان و قارچ کالین همانطور که از نامش مشخص است، ترکیبی از قارچ خشک‌شده و پنیر پارمسان است که به صورت مایع سرو می‌شود. این پنیر را می‌توان به صورت سرد یا حرارت داده‌شده امتحان کرد. در حال حاضر دو بسته‌بندی 100 و 800 گرمی از پنیر دیپ پارمسان و قارچ در کالین تولید می‌شود.

با کمک این پنیر دیپ دیگر نیازی به صرف زمان بالا برای آشپزی نیست. همچنین علاوه بر این پنیر دیپ، پنیر ورقه‌ای پارمسان و قارچ را نیز تولید کردیم تا بتوانیم طعم جدیدی به ساندویچ‌های شما دهیم. این پنیر دوست جدیدی برای همبرگر است.

منتظر چه هستید؟ همین حالا برای خرید پنیرهای جدید کالین دست به کار شوید.

دیپ پارمسان و قارچ

کارخانه کالین و تعهد 20 ساله

کالین با 20 سال سابقه فعالیت در زمینه فرآورده‌های لبنی مثل پنیر، کره و خامه حالا در سبد بسیاری از خانوار جای دارد. ما اولین تولیدکننده کره حیوانی و پنیرهای طبیعی به روش اصیل بوده‌ایم. در حال حاضر پنیرهای طبیعی در طعم‌های گودا، چدار، امنتالر، گورگونزولا و پارمسان را با ماندگاری در انبارهای پنیر به طعم اصیلشان نزدیک کرده و در تولید پنیرهای پروسس مثل موزارلا، دیپ و ورقه‌ای نیز فعالیت داریم.

همراهی شما از افتخارات ماست. امیدواریم که بتوانیم در ادامه نیز از همراهی شما بهره‌مند باشیم. در صورتی که اطلاعات نمایندگی‌های حضوری ما را ندارید، سری به پیج اینستاگرام کالین بزنید.

 
خامه کاکائویی
خامه کاکائویی ۱۰۰ گرم
کازئینات کلسیم
کازئینات کلسیم ۱۰ کیلوگرم
پنیر خامه‌ای
پنیر خامه‌ای ۲۰ گرم
پنیر خامه‌ای
پنیر خامه‌ای ۸۰ گرم