متن مقاله


تا به حال به ترکیب یک پنیر با ماده غذایی دیگری فکر کرده‌اید؟ مثلا ترکیب پنیر پارمسان و قارچ و تهیه پنیر دیپ پارمسان و قارچ؟ این روزها که زندگی شلوغ شهری، زمان هر هنرنمایی و وقت‌گذرانی در آشپزخانه را گرفته، به فکر شماییم. شمایی‌که دوست دارید غذای خانگی متنوعی داشته باشید اما زمان سپری‌کردن در قلب خانه، آشپزخانه، را ندارید. شمایی‌که از آماده‌کردن مواد اولیه برای پخت یک غذا خسته شده‌اید و به دنبال آسایشید. پنیر دیپ پارمسان با قارچ، یک پنیر دیپ همه‌کاره است که زمان شما را ذخیره کرده و انرژی‌تان را برای انجام سایر کارها دو چندان می‌کند. برای آشنایی با این پنیر با ما همراه باشید.

پنیر دیپ پارمسان و قارچ چیست؟

این پنیر همه‌کاره از ترکیب قارچ خشک‌شده و پنیر پارمسان طبیعی آماده می‌شود. برای استفاده از پنیر دیپ پارمسان با قارچ کافیست آن را روی حرارت کم گرم کنید تا آماده استفاده شود. فکرش را بکنید. زمانی‌که را باید برای تهیه قارچ، شست‌وشو، پخت‌وپز و ترکیبش با خامه و شیر و پنیر صرف کنید، حذف کرده و گرم‌کردن پنیر را جایگزینش می‌کنیم. جالب شد. نه؟

بیایید با هم مرور کنیم که چه غذاهایی با سس آلفردو آماده می‌شوند؟

پاستا پنه، چیکن استراگانف، بیف استراگانف، پیتزا و … هر غذای فرنگی که در آن از قارچ و خامه استفاده شود، با پنیر دیپ پارمسان و قارچ کالین زودتر آماده می‌شود. بافت این پنیر دیپ نرم و خامه‌ای است و طعم لذیذی نیز دارد. شما حتی می‌توانید انواع خوراکی‌ها را در پنیر دیپ پارمسان و قارچ کالین، دیپ کنید.

با فرهنگ دیپ‌کردن آشنایید؟

فرهنگ دیپ‌کردن از ایالات آمریکای جنوبی مرسوم بوده و حالا در سراسر دنیا نیز شناخته شده است. تفاوت دیپ‌ها با سس‌ها در غلظتشان است. در واقع به جای این‌که سس را به مواد غذایی مثل سیب‌زمینی آغشته کنید، سیب‌زمینی‌ را درون دیپ فرو می‌برید. سس‌ها سرد سرو می‌شوند اما دیپ‌ها به صورت گرم قابل خوردن هستند. با پنیر دیپ پارمسان و قارچ کالین نیز می‌توانید به همان شیوه سایر دیپ‌ها رفتار کنید. هر خوراکی مثل قارچ، انواع سوخاری، بروکلی و سیب‌زمینی را داخل آن فرو ببرید و نوش جان کنید.

پارمسان و قارچ دیپ یا ورقه‌ای؟

شاید برایتان جالب باشد که علاوه بر پنیر دیپ پارمسان و قارچ پنیر ورقه‌ای آن نیز تولید شده است. فکرش را بکنید سری بعد که قرار است برگر نوش جان کنید، از پنیر ورقه‌ای به عنوان پنیر این ساندویچ استفاده کنید. طعم بی‌نظیر پنیر ورقه‌ای پارمسان و قارچ می‌تواند ذائقه شما را تغییر دهد. شما می‌توانید انواع ساندویچ را یه صورت گرم یا سرد با کمک این پنیر نوش جان کنید. انتخابتان فرو بردن ساندویچ‌ها در پنیر پارمسان و قارچ است یا استفاده از پنیر ورقه‌ای در مواد ساندویچ؟

در هر دو صورت حق با شماست.

پنیر پارمسان و قارچ

سایر پنیرهای دیپ و ورقه‌ای را می‌شناسید؟

علاوه بر پنیر دیپ پارمسان و قارچ و پنیر ورقه‌ای این محصول، دو پنیر دیپ و ورقه‌ای دیگر با طعم‌های چدار و گودا نیز تولید می‌کنیم. پنیرهای دیپ از مخلوط پنیر امنتالر با افزودنی‌های طعمی تولید می‌شوند. تا به حال کدام یک از این پنیرها را امتحان کرده‌اید؟

ما در کالین تولیدکننده انواع پنیرهای طبیعی و پروسس با بالاترین کیفیت هستیم. پنیر امنتالر، چدار، گودا، پارمسان و گورگونزولا از پنیرهای طبیعی ما و پنیرهای صبحانه، خامه‌ای، دیپ، موزارلا، ورقه‌ای و پیتزا تولید می‌کنیم.

علاوه بر این کالین اولین تولیدکننده کره‌های حیوانی در کشور نیز بوده است. ما مفتخریم که در 20 سال همراهی با شما توانسته‌ایم، سهمی از سبد بازار را در اختیار بگیریم.

خامه‌های صبحانه کالین در طعم‌های ساده، کاکائویی و عسلی نیز از دیگر محصولات کالین محسوب می‌شوند. برای خرید محصولات می‌توانید سری به نمایندگی‌های فروش ما در شهر بزنید. همچنین اگر دوست دارید در خانه خود محصولات را تحویل بگیرید، از فروشگاه مجازی ما استفاده کنید. ما در کالین‌شاپ آماده پذیرایی از شما هستیم.

وقتش رسیده که مزه‌های زندگی‌تان را تغییر دهید و با طعم‌های جدید آشنا شوید. همین حالا برای شروع اقدام کنید.

 
شیر خشک
شیر خشک ۳۵۰ گرم
دیپ پارمسان و قارچ
پنیر دیپ پارمسان و قارچ 100گرم
پنیر پارمسان طبیعی
پنیر پارمسان طبیعی قرص ۱۰ کیلوگرم
پنیر پروسس موزارلا
پنیر پروسس موزارلا (قرمز) ۴۵۰ گرم