متن مقاله


حالا دیگر چند سالی می‌شود که منوی سالاد کافه‌ها و رستوران‌ها متنوع‌تر از قبل شده است. سالاد سزار یکی از همین سالادهای متنوع و محبوب است که به خوبی برای خودش در جمع غذاها و میان‌وعده‌ها باز کرده است. کوردن بلو با فیله مرغ، یا فیله مرغ گریل‌شده اصلی‌ترین اجزای سازنده سالاد سرار هستند. تا به حال سالاد سزاری که در آن کوردن بلو با فیله مرغ وجود داشته باشد را امتحان کرده‌اید؟ هر یک چنگال از این سالاد می‌تواند شروع یک زندگی تازه باشد اگر در تهیه آن از مواد اولیه خوب و با کیفیت استفاده شده باشد.

ترکیب کاهو، سس سزار و کوردن بلو با فیله مرغ یک ترکیب بی‌نظیر را می‌سازد که مزه‌های زندگی را شما را تغییر می‌دهد. البته که کوردن بلو با فیله مرغ به تنهایی نیز قابلیت اشغال معده و تسخیر روح و روان و قلبتان را دارد. اما این نوع کوردن بلو چطور تهیه می‌شود؟ با ما همراه باشید تا طرز تهیه کوردن بلو با فیله مرغ را به شما آموزش دهیم.

مواد اولیه برای تهیه کوردن بلو با فیله مرغ چیست؟

فیله مرغ: 2 عدد

بیکن: 4 ورق

پنیر موزارلا رنده شده: 50 گرم

پودر سوخاری: 100 گرم

تخم مرغ: 2 عدد

کوردن بلو با فیله مرغ

مراحل آماده کردن کوردن بلو با فیله مرغ چیست؟

برای شروع باید سراغ فیله مرغ بروید. فیله مرغ را روی سطحی پهن کنید و به آرامی با کوشکوب سطح آن را نازک کنید. حالا کمی نمک، فلفل و ادویه بنابه سلیقه خود به آن اضافه کنید.

در مرحله بعد روی فیله پهن شده بیکن قرار داده و در نهایت لایه آخر را به پنیر موزارلا رنده شده اختصاص دهید. فیله مرغ را به آرامی رول کرده و با کمک خلال دندان ببندید.

حالا نوبت سرخ کردن فیله مرغ است. در این مرحله از تهیه کوردن بلو با فیله مرغ دو تخم مرغ را شکسته و هم بزنید. فیله‌ها را ابتدا در تخم مرغ قرار داده و سپس آغشته به پودر سوخاری کنید. حالا به آرامی آن‌ها را روی تابه‌ای که از قبل حرارت دیده قرار دهید و سرخ کنید.

کوردن بلو با فیله مرغ شما آماده است. حالا می‌توانید فیله‌ها را به کمک چاقو کوچک کرده و سرو کنید.

سس مناسب کوردن بلو با فیله مرغ چیست؟

بنابر سلیقه و انتخاب شما سس‌های متنوعی برای سرو این غذا وجود دارند. شما می‌توانید از ترکیب پوره گوجه فرنگی، سیر رنده‌شده و پیاز سرخ کرده و کمی ادویه سس گوجه فرنگی بسازید. همچنین می‌توانید به کمک خامه، قارچ، شیر و کمی کره سس قارچ تهیه کنید. اما یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم. برای سرو کوردن بلو با فیله مرغ از پنیرهای دیپ کالین استفاده کنید. پنیرهای دیپ کالین در دو طعم چدار و گودا بهترین گزینه برای ترکیب شدن با غذای شما هستند.

سالاد سزار و کوردن بلو با فیله مرغ را چطور آماده کنیم؟

اگر همچنان دوست داشتید این غذا را با سالاد میل کنید، کمی کاهو را بشویید. نان‌های تست را روی حرارت با روغن زیتون تفت دهید. گوجه‌های گیلاسی را آماده کنید و این ترکیب را با کوردن بلو مخلوط کنید. برای تزئین این سالاد می‌توانید از پنیر پارمسان یا موزارلا کمک بگیرید. شما کدام را انتخاب می‌کنید؟

کالین بهترین همراه و انتخاب شماست

ما در کارخانه کالین محصولات لبنی را با بالاترین کیفیت آماده می‌کنیم. انواع پنیر پروسس شامل پنیر موزارلا، دیپ، صبحانه و خامه‌ای و 5 توع پنیر طبیعی در کارخانه کالین تهیه می‌شوند. بالا بودن کیفیت مواد لبنی کالین در طول 20 سال تجربه باعث شده است که مشتریان همراهی داشته باشیم. اگر تا کنون طعم محصولات کالین را امتحان نکرده‌اید، حالا بهترین زمان است.

با مراجعه به نمایندگی‌های کالین در سطح شهر، یا فروشگاه مجازی کالین، مزه‌های زندگی‌تان را تغییر دهید. ما در این تغییر همراه شما هستیم.

 
پنیر ورقه‌ای تست گودا
پنیر ورقه‌ای تست گودا ۳۶۰۰ گرم
پنیر سفید پروسس
پنیر سفید پروسس ۲۰ گرم
پنیر گودا طبیعی
پنیر گودا طبیعی قرص 10 کیلوگرم
پنیر پروسس صنعتی
پنیر پروسس صنعتی(زرد) 2.5کیلوگرم